facebook Facebook


Indywidualne sesje

pracy z emocjami, ciałem i umysłem


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym,
będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
C.G.Jung

Najważniejsze co możemy zrobić dla siebie, to wnieść więcej świadomości do swojego życia.

Jak być wolnym od uwarunkowań i żyć szczęśliwie? Przekraczać stres, lęk, ból i cierpienie? Czy można uwolnić skutki traumatycznych zdarzeń? Jak wziąć odpowiedzialność za własną przestrzeń, myśli, emocje i samopoczucie i dzięki temu cieszyć się większą harmonią, spokojem i radościa?

Sesje prowadzone są w akceptującej atmosferze. Praca oparta na głębokich zasobach i odczuwaniu, powoli i stopniowo, krok po kroku, (a czasem szybko i lekko...) odblokowuje i uświadamia uwięzione potencjały, wspomaga uwalnianie emocji, rozwijanie wglądu i uważności na ciało i pole życia. Możemy zobaczyć, że pozwalając na emocje i doświadczenia, przekraczamy je zamiast tłumić i odpychać. Porządkujemy wewnętrzny świat. Gdy rozwijamy uważność i świadomość, pojawia się większa przestrzeń wolności.


Twoje wewnętrzne prawdziwe zaangażowanie i wgląd, sprzyja odkodowaniu starych wzorców i transformuje energię na bardziej wspierającą zamiast hamującej. Wpływasz na zmniejszenie napięcia na różnych poziomach. Gdy prawdziwie doświadczasz, rośnie wiara w siebie i własną skuteczność. Dyskomfort który odczuwamy np. chorobę, trudne emocje, to sygnały że powinniśmy bardziej przyjrzeć się ważnym obszarom swojego życia i uwolnić się, aby smakować częściej Pełni Istnienia.


Cennik:
Sesja w gabinecie - 100 zł za godzinę (zakres tematyczny do ustalenia)
Sesja Światła - Wibracyjne wzniesienie świadomości - 120 zł (na odległość)
Sesja Światła - oczyszczanie i harmonizowanie czakr, czyli ośrodków energii w ciele - 120 zł (na odległość)
Sesja - zabieg uzdrawiający Reiki - 120 zł (na odległość)
Program Duchowy z odczytem intuicyjnym - Ustalenia indywidualne. Program wymaga determinacji i codziennej, systematycznej pracy na każdym poziomie

Miejsca spotkań:
Gabinet w Kiełczowie k/Wrocławia
Sesje po umówieniu telefonicznym.
Pierwsza sesja oraz na odległość - płatne z góry.Elżbieta Kownacka

tel:
mail:
www.akademiaharmonia.pl


© 2009 - 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone