facebook Facebook

Konsultacje indywidualne

z zakresu rozwoju osobistego i duchowego


"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym,
będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."
C.G.Jung

Masz wpływ na swoje życie właśnie Teraz i TYLKO Teraz. Wszystko jest dostępne w TERAZ.

Odkrywaj indywidualny promień duszy uwalniając się z toksycznych elementów i warstw przeszłości.

Sesje prowadzone są z duchowej przestrzeni Serca, w akceptującej, nieoceniającej atmosferze. Praca opiera się na głębokich zasobach, a nie na omawianiu problemu. Celem jest odczuwanie prawdziwego Bycia, odblokowywanie i uświadamianie uwięzionych potencjałów, uwalnianie emocji, rozwijanie wglądu i uważności na ciało i pole życia. Możemy zobaczyć, że pozwalając na emocje i doświadczenia przekraczamy je zamiast tłumić i odpychać. Gdy rozwijamy uważność i świadomość, pojawia się przestrzeń wolności.

Tematy:
Pogłębianie świadomości i relacji z samym sobą.
Gospodarowanie własną energią i samouzdrawianie.
Uwalnianie emocji i przekraczanie lęku.
Integracja wewnętrznych przeciwieństw.
Rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych.
Odkrywanie i rozwijanie zasobów.

Wewnętrzne zaangażowanie uczestnika odkodowuje stare wzorce i transformuje energię na bardziej wspierającą zamiast hamującej. Zmniejsza się napięcie na różnych poziomach. Poprzez doświadczanie rośnie wiara w siebie i własną skuteczność. Dyskomfort który odczuwamy np. chorobę, trudne emocje, to sygnały że powinniśmy bardziej przyjrzeć się ważnym obszarom swojego życia i uwolnić się aby doświadczać częściej Pełni Istnienia.


Korzystam m.in z: Podejścia i narzędzi Gestalt, Transformacji poprzez Oddech (Integracja Oddechem, Joga), Uzdrawiania z Duchowej Przestrzeni Serca
, Matrycy Energetycznej Synchronizacji Kwantowej i Dwupunktu, Ustawień Systemowych, Programowania Neurolingwistycznego (NLP), Arteterapii i Terapii Dźwiękiem, Medytacji i wielu innych podejść i metod.
Cena: 100 zł za godzinne spotkanie indywidualne.

Jest też dodatkowa możliwość dla prawdziwie poszukujących SIEBIE: to Program Duchowy, gdzie pracujemy z odczytem intuicyjnym. Program wymaga determinacji i codziennej, systematycznej pracy na każdym poziomie. Ustalenia indywidualne.

Miejsca spotkań:
Oleśnica: ustalenia telefonicznie
Wrocław: ul. Długosza 29 (Karłowice), Przedszkole nr 68 - blisko Korony i pl.KromeraElżbieta Kownacka

tel:
mail:
www.akademiaharmonia.pl


© 2009 - 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone